Hakkımızda

Mia City Hotel

Mia City Hotel ,44 Standart,15 Deluxe,8 Superior,8 Exculisive ve 5 adet Suite oda olmak üzere günümüz teknolojisine uygun dizayn edilmiş modern ve şık ambiyansı ile gerek iş, gerekse eğlence amaçlı seyahat eden misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiş 80 oda 160 yatak kapasitesine sahiptir. %100 müşteri memnuniyeti odaklı, yenilikçi, takım ruhu ile hareket eden profesyonel ekibi ile misafirlerine hizmet vermektedir.

Modern teknoloji ile donatılmış toplantı salonları,en özel davetlerinizi ve etkinliklerinizi unutulmaz kılacak etkinlik alanı, tüm günün yorgunluğunu atacağınız SPA merkezi,Sauna,Buhar odası ,Kapalı havuzu ve formunuzu korumak için günlük egzersizlerinizi yapabileceğiniz Fitness Center ‘ı bünyesinde barındırmaktadır.

İzmir’in Gaziemir bölgesinde bulunan Mia City Hotel konumu itibari ile Adnan Menderes Havalimanına, Esbaş Sanayi bölgesine ve Uluslararası İzmir Fuar alanına olan en yakın mesafededir. Mia City hotel, dünyaca ünlü antik kent Efes ve popüler tatil destinasyonları Kuşadası, Çeşme ve Pamukkale gibi yerel cazibe merkezlerine yakınlığı açısından da ideal bir başlangıç noktasıdır.