Blog

Güzellik, bakım ve sağlıklı yaşam daha da önem kazanıyor. Start Beauty İzmir Expo da bu sektörün dinamiklerini fuarın olumlu atmosferiyle birleştirerek sektör için yeni iş ortamı yaratmayı amaçlıyor, güzellik sektörünün tüm lider markalarını tek çatı altında buluşturuyor, konusunda uzman yerli ve yabancı doktorları, kozmetik ve renkli makyaj uzmanlarını, estetik ve güzellik uzmanları gibi güzellik ve bakım profesyonelleri bir araya getiriyor. Dünyadaki son güzellik trendleri, en yeni ürün, yöntem ve ekipmanlar bu fuarda!

Türkiye’nin metropollerinden İzmir, Start Beauty İzmir Expo, İzmir Estetik ve Kozmetik Güzellik Fuarı’na 21-23 Ekim’de ev sahipliği yapıyor. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Beauty Expo, dünya çapında ünlü fuar alanı İzfaş’ta START FUARCILIK organizasyonu ile gerçekleştiriliyor.

Güzellik ve kozmetik sektöründeki en son gelişmeleri sergileyen ve ticari hayata önemli ivme kazandırmayı amaçlayan Start Beauty İzmir Expo; katılımcılarının hedef kitlelerine, birbiriyle alakalı binlerce ürün ve hizmeti aynı anda sunma fırsatı sağlıyor.

Dermatologların, medikal estetik ve güzellik uzmanlarının, saç ekimi uzmanlarının, doktorların ve meslek odalarının da katılım sağlayacağı fuar; İzmir ve çevresi için bir ilk! Bu fuarda sektörden uzmanlarla tanışabilir, yeni pazarlara açılmak gibi hedefleriniz varsa bunlar için hedef kitlenizi gözlemleyebilir ya da sadece fuardaki standları gezerek fuarı deneyimleyebilirsiniz.

Start Beauty İzmir Expo sektöre ait binlerce markanın sergilenmesini ve yeni işbirlikçilerle tanışabilmeyi vaad ediyor. Bu fuara özel indirimlerden yararlanabilir, birbirinden çeşitli etkinliklere de katılabilirsiniz. Start Beauty İzmir Expo güzelliğe ve bakıma dair yeni trendleri keşfetmeniz için size harika olanaklar sunuyor.

Start Beauty İzmir Expo`da; tedavi yöntemlerinden cihaz uygulamalarına, cilt bakım seminerlerinden makyaj ve saç şovlarına, uygulamalı örneklerden, influencer ve konusunda uzman kişilerin söyleşi ve eğitimlerine, uygulamalı kaş-kirpik laminasyonundan marka lansmanlarına, atölye çalışmalarından workshoplara kadar pek çok etkinlik ve yarışma ile İzmir`de güzellik ve bakım sektörlerinin nabzını tutmak için hazır.

 

Start Beauty İzmir Expo Etkinlikleri

  • Tedavi Yöntemleri ve Cihaz Uygulamaları
  • Cilt Bakım ve Güzellik Seminerleri
  • Makyaj ve Saç Showları
  • Makyaj ve Cilt Bakım Workshopları
  • Influencer ve Konusunda Uzman Kişilerin Söyleşi ve Eğitimleri
  • Uygulamalı Kaş Kirpik Laminasyonları
  • Konseptli Makyaj Yarışmaları

Beauty İzmir Expo tüm bu güzelliklere ev sahipliği yaparken ve dahası siz de bu fuarı keşfederken konaklayabileceğiniz en güzel adres olan Mia City Hotel de İzmir’in en kolay ulaşılabilir yerlerinden birine ev sahipliği yapıyor. Mia City Hotel’de fuarın yorgunluğunu üstünüzden atabilir, fuardan önce ve sonrasında İzmir’i keşfedebilir, İzmir’in tadını çıkarmaya buradan devam edebilirsiniz.

Mia City Hotel, İzmir’deki eviniz.