Blog

Türkiye’nin tek su ürünleri fuarı olan Future Fish Eurasia Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı’nın 10. edisyonu, 3 Kasım’da İzmir’de!

 

Future Fish Eurasia Fuarı, yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin ajandasında öncelikli bir yer edinmiş, alanında en etkili uluslararası fuarlardan biri olarak, sektörün buluşma noktası haline geldi. Future Fish Eurasia Fuarı ziyaretçileri, sektördeki en yeni ürün ve teknolojileri bir çatı altında izleme fırsatı bulacak, vizyonlarını ve işlerini geliştirme fırsatı yakalayacak!

 

Ağırlıklı olarak Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden olmak üzere, dünyanın dört bir yanından gelecek sektör profesyonelleri; fuarda taze, dondurulmuş ve işlenmiş su ürünlerinden, akuakültür, balıkçılık ve işleme makine ve ekipmanlarına; aşı, ilaç ve dezenfektanlardan soğutma sistemleri ve buz makinalarına kadar geniş bir ürün yelpazesini yakından tanıma, yenilikleri izleme fırsatı bulacak.

 

Su ürünleri ya da ekipmanları satın almak isteyen firmalar, sektöre yeni giriş yapmak isteyen yatırımcılar, ithalatçılar, toptancılar, dağıtımcılar, oteller, restaurantlar, catering firmaları, öğrenciler ve akademisyenler için kaçırılmaz bir platform olan Future Fish Eurasia Fuarı’nda su ürünleri sektörünün lokomotif kurum ve kuruluşlarının standları da yer alacak.

 

Tüm bunların yanı sıra gastronomi meraklılarının da bu fuara ilgi göstermesi bekleniyor! Türk Gastronomisinde, deniz ürünlerinin çıkartıldığı bölgelerden, doğru pişirme tekniklerine kadar ilgi çekici birçok konu bu fuarın dikkat çeken başlıkları arasında yer alıyor.

 

Eğer bu fuara İzmir dışından katılıyorsanız Mia City Hotel, konforlu bir konaklama için sizi bekliyor. Mia City Hotel, İzmir’in merkezinde bulunmasının tüm avantajlarını size sunuyor! Fuara olan yakınlığı ile zamandan tasarruf edebilir, günün koşuşturmasından sonra İzmir’i keşfedebilir, günün sonunda ise yorgunluğunu atmanız için tasarlanan SPA merkezimizde kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

 

Mia City Hotel, İzmir’deki eviniz…