Blog

İZFAŞ tarafından, Ege Giyim Sanayicileri Derneği işbirliği ile düzenlenen fuar geçen yıla oranla katılımcı sayısını artırdı, yüzölçüm olarak da yaklaşık %30 büyüdü. IF Wedding Fashion İzmir, Fuar İzmir’de toplam 50 bin metrekare alana sahip A ve B hollerinde düzenlendi.

 

Açılışını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in yaptığı fuarda Amerika, Almanya, Kanada, Hong Kong gibi ülkelerin de arasında bulunduğu 10 ülkeden abiye giyim, gelinlik, damatlık, aksesuar ve çocuk giyim ürün gruplarında çalışan toplam 222 katılımcı yer aldı. Trunk Show alanlarında da etkinliklerin düzenlendiği ve fuar kapsamında üç günde 18 defilenin sergilendiği IF Wedding 2022’de geçen yıl Gelinlik Tasarım Yarışması’nda ödül kazanan Hasancan Meşelik’in “Performans Defilesi” de modacı, katılımcı ve ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

 

23 Kasım’da B Hol Trunk Show alanında, Serra Özsoy Karagülle’nin moderatörlüğünü yaptığı Moda Tasarımcısı Atıl Kutoğlu’nun “Moda ve Trendler” üzerine söyleşisi ve 25 Kasım’daki  Berat Kayışkan’ın konuşmacı olduğu “Hazır Giyimde Dijitalleşme” başlıklı söyleşiler büyük ilgi topladı.

 

IF Wedding 2022, her yıl olduğu gibi bu yılın merakla beklenen fuarlarının başında geliyordu. Bir sonraki yıla dair detaylarsa şimdiden merak konusu. Fuara gösterilen bu yoğun ilgiden Gaziemir ve civarındaki oteller de nasibini aldı. Mia City Otel, huzurlu  konforunu tüm bu yoğunluğa rağmen her zamanki hassasiyetiyle bütün ziyaretçilerine sundu. Ve sunmaya da devam ediyor. Fuar için olsun olmasın deneyimli personel kadrosu ve İzmir’in merkezindeki eşsiz konumu ile siz değerli ziyaretçilerini ağırlamaktan keyif duyuyor. İş seyahati, fuar ya da küçük bir İzmir kaçamağı… Sizin İzmir’e uğrama sebebiniz ne olursa olsun günün yorgunluğunu atabileceğiniz Mia City Otel size İzmir’in en keyifli köşelerinden birini vaad ediyor.