Blog

Alanında Avrupa’nın en büyüğü ve sektörün Uluslararası Fuarcılık Endüstrisi Derneği (UFI) onaylı tek fuarı olan IF Wedding Fashion İzmir, 16. yılında da İzmir’den Türk ve uluslararası markaları dünyaya duyurmaya devam ediyor.

 

2022 IFWF defilelerinde sergilenecek gelinlik, damatlık ve abiye tasarımları 2022-2023 modasına yön veren IF Wedding Fashion İzmir,  katılımcı firma yetkilileri ile görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz bir ticari platform olarak hizmet ediyor.

 

Dünyaca ünlü modacılara ev sahipliği yapan gala gecesi, genç stilistlere keşfedilme fırsatı sunan Gelinlik Tasarım Yarışması ve  katılımcı firmaların düzenlediği solo defileleriyle IF Wedding Fashion İzmir’de her sene olduğu gibi bu sene de moda rüzgarları esecek. Üretim yapan firmaları perakendeci, toptancı ve zincir mağazalar ile buluşturan IF Wedding, 25 Kasım’a kadar sürecek.

 

Gözlerin tabii ki 13. Gelinlik Tasarım Yarışması’na çevrilmesi bekleniyor. Designer Area ve Moda Şovu da heyecanla beklenen diğer etkinlikler arasında.

 

Geçtiğimiz yıl 185 yerli katılımcı, 10 uluslararası katılımcı ile 195 toplam katılımcının İzmir’de buluştuğu bu çok özel fuara ilginin bu yıl daha büyük olması bekleniyor. Fuara sadece İzmir’in merkezinden değil çevre ilçelerden de katılım bekleniyor. Mia City Hotel; Kuşadası, Foça, Çeşme, Alaçatı hatta Bodrum’dan da misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

 

Eğer IF Wedding Fashion İzmir’i bu sene de kaçırmak istemiyorsanız hemen rezervasyonunuzu yaptırın! Mia City Hotel ile İzmir’in en ünlü fuarlarından birini ziyaret etmenin yanı sıra, modanın nabzını tutabilir, İzmir’i keşfedebilir, kolayca Optimum İzmir’i ziyaret edebilir ve şehrin en gözde konumlarından birinde olmanın tadını her an çıkarabilirsiniz.

 

Mia City Hotel, İzmir’deki eviniz…