Blog

Farklı sektörleri bir araya getiren ülkenin ilk genel ticaret fuarı İzmir Enternasyonal Fuarı, yanısıra, 2015 yılından bu yana Gaziemir bölgesinde Türkiye’ nin en büyük, en yeni, Uluslararası fuar merkezi FUAR İZMİR dünyadaki yenilikleri ve gelişmeleri Türkiye ile buluşturmaya devam ediyor. FUAR İZMİR Gaziemir İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Ticaret Bakanlığı’nın himayesinde, İZFAŞ tarafından düzenleniyor.

Ekim 2022’den yıl sonuna kadar olan fuarlar arasında; Road2Tunnel – 5. Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı (İZFAŞ, Ark-Maven Fuarcılık), 12-15 Ekim Flowera – 1. Süs Bitkileri Peyzaj ve Kesme Çiçek Fuarı (İZFAŞ), 12-15 Ekim Ar-Ge Ür-Ge – 1. İnovasyon Sanayi ve Teknolojileri Fuarı (İZFAŞ, Eko Global Fuarcılık), 21-23 Ekim Beauty Expo – 2. İzmir Estetik Kozmetik Güzellik Fuarı (Start Fuarcılık), 26-28 Ekim Logistech – 1. Lojistik Depolama ve Teknolojileri Fuarı (İZFAŞ), 2-5 Kasım Imatech – 1. Makine Endüstrisi ve Üretim Teknolojileri Fuarı (İZFAŞ, İZGİ Fuarcılık), 22-25 Kasım IF Wedding Fashion İzmir – 16. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı (İZFAŞ), 22-25 Kasım 1. İzmir Kuyumculuk Fuarı (İZFAŞ, SNS Fuarcılık), 8-10 Aralık Travel Turkey İzmir – 16. Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresi (İZFAŞ, TÜRSAB Fuarcılık), 8-11 Aralık Travel Turkey İzmir Outdoor – 2. Kamp, Karavan, Tekne, Outdoor ve Ekipmanları Fuarı (İZFAŞ, TÜRSAB Fuarcılık), 22-25 Aralık 1. Yapı, Emlak ve Kentsel Dönüşüm Fuarı (İZFAŞ, Nobel Expo) bulunuyor.

Gaziemir bölgesi bulunduğu lokasyonu ile TOSBI, ITOB, PANCAR ve SARNIÇ Sanayi Bölgelerine yapacağınız iş seyahatlerinizde sizlere ulaşım kolaylığı ve zaman açısından en avantajlı fırsatı sunmaktadır.

İzmir’in Gaziemir bölgesinde bulunan Mia City Hotel konumu itibari ile Adnan Menderes Havalimanına, Esbaş Sanayi bölgesi ve Uluslararası İzmir Fuar alanına olan en yakın mesafededir. Ayrıca dünyaca ünlü antik kent Efes ve popüler tatil destinasyonları Kuşadası, Çeşme, Alaçatı, Urla ve Pamukkale gibi yerel cazibe merkezlerine çevre yolu bağlantısı ile yakınlığı açısından da ideal bir başlangıç noktasıdır.

Şehrin büyük alışveriş merkezlerinden bazılarına ev sahipliği yapan Gaziemir ilçesi, alışveriş noktalarının dışında, hem yetişkinler hem de çocuklu ailelere yapılacak pek çok aktivite seçeneği de sunmaktadır. Fuar sonrası kalan zamanlarda Uzay Kampı’na gidebilir, Uluslararası Çocuk Şenliği Kültür Evi’ni ziyaret edebilir, Sarnıç Gölet’te piknik yapabilir, Sevgi Yolu’nda yürüyüş yapabilirsiniz.

İzmir’in keyfini çıkarmak için Mia City Hotel; Gaziemir otelleri arasında eşsiz konforu ve İzmir’in en gözde konumunda olması avantajlarıyla siz değerli misafirlerini ağırlamayı bekliyor. Üstelik tüm bu avantajların keyfini çıkarırken Ege’nin İncisi’ni de ayaklarınızın altına seriyor.